sâmbătă, 12 noiembrie 2011

Lidl Constanta angajari

Lidl Constanta angajari si locuri de munca cu salarii absolut minunate pentru cei care sunt in aceasta perioada in cautarea unui loc de munca.
Din marea majoritate a companiilor de retail care fac angajari in aceasta perioada, Lidl este cu siguranta cea mai buna obtiune.
Doar la Lidl va puteti angaja pe posturi de muncitori cu salarii de pana la 2200 ron.
Iar pentru sef de vanzari salariul este ceva cam dublu, deci, nu pierdeti timp, aplicati cat mai curand, iar mai tarziu multumitim ca v-am recomandat aceasta companie.

Sef Vanzari Constanta Lidl

Responsabilitati principale:

dupa perioada de formare, veti lucra ca responsabili regionali avand cateva magazine in subordine
in sarcina dvs. se vor afla managementul si dezvoltarea personalului, precum si derularea unor sarcini separate
veti fi responsabil pe plan local, intr-o functie de conducere, de planificarea, organizarea, conversia si controlul activitatilor de business ale magazinelor noastre.

Candidatul ideal:

studii finalizate sau in curs de finalizare intr-un domeniu relevant
planuri profesionale de viitor in Romania
posibilitatea de a demonstra experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj
va remarcati prin abilitati de comunicare, auto-organizare, initiativa personala si disponibilitate
va asumati in mod proactiv responsabilitati si vedeti in aceasta o posibilitate de a evolua
nivel avansat al limbii engleze
cunoasterea limbii germane constituie un avantaj

Vi se ofera:
beneficiati de instruire sistematica si practica, pregatindu-va in cadrul unui program de calificare la locul de munca pentru activitatea noastra din Romania
pachet salarial peste medie.

Aplica chiar acuma la unul dintre posturile dorite pe jobs@lidl.ro !
Specifica postul dorit in CV !

Niciun comentariu:

Trimiteţi un comentariu