marți, 3 ianuarie 2012

Lidl Moinesti angajari in 2012

Lidl Moinesti angajari in 2012 pentru posturile lucrator comercial si sef adjunct magazin Lidl Moinesti.
Se pare ca-n aceasta perioada se fac ceva angajari la magazinul Lidl din Moinesti, iar cei care vor sa aplice la unul dintre posturile disponibile, ca lucratori comerciali sau sef de magazin trebuie sa stie urmatoarele.

Lidl Moinesti angajari sef adjunct :

Responsabilităţi principale:
respectarea principiilor companiei, conducerii şi de comportament
respectarea celor 4+1 principii ale vânzării în magazin
amplasarea şi prezentarea mărfii spre vânzare
activitatea de încasare
consilierea clienţilor
gestionarea stocurilor
pregătirea şi reaşezarea articolelor în cadrul acţiunilor de promoţii săptămânale
punerea în practică a principiilor de igienă
coordonarea echipei
reprezentarea şefului de magazin în lipsa acestuia
Candidatul ideal:

amabilitate
rezistenţă la stres
aptitudini foarte bune de organizare
mod de lucru independent şi orientat către succes
dorinţa de a se implica în ceea ce face şi preluare de responsabilitate
capacitate de a se impune
pregătirea profesională încheiată în sectorul comercial reprezintă un avantaj
experienţa profesională reprezintă un avantaj
Vi se oferă:
activitatea dvs. se va desfăşura într-o companie în plină dezvoltare
şcolarizare într-o echipă dinamică şi motivată
mediu modern de lucru
pachet salarial peste medie .

Aplica si tu la jobs@lidl.ro !!

Niciun comentariu:

Trimiteţi un comentariu