marți, 3 ianuarie 2012

C&A Constanta angajari in noul magazin C&A

C&A Constanta angajari in noul magazin C&A cu posturi libere in aceasta perioada pentru magazinul ce se va deschide in incinta mall-ului Maritimo Shopping Center.
Pentru cei care sunt in cautarea unui loc de munca la C&A Constanta trebuie sa stie ca sunt disponibile urmatoarele posturi ce urmeaza sa vi le trec, descrierea posturilor, cerintele si ceea ce vi se ofera.

Posturile disponibile sunt pentru sales assistants, consilieri de moda si district manager assistant.

Sales Assistants:

Full time sau part time.
Descrierea postului :
-receptia marfii si aranjarea marfii la raft
-cunoasterea portofoliului de produse
-incasarea
-derularea activitatilor specifice din filiala
-consilierea clientului in alegerea produsului dorit
-respectarea normelor de aranjare a marfii conform standardelor impuse

Cerinte :

-experienta profesionala in vazari
-studii medii sau superioare
-spirit flexibil, cometente sociale, dinamism, prezenta agreabila
abilitati de comunicare, persoana motivata si responsabila

Se ofera :
- pachet salarial motivat
-oportunitatea sa va dezvoltati o cariera de succes
-traininguri specifice .

Niciun comentariu:

Trimiteţi un comentariu